Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
350 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

İntense Natural

Biberiye Yağı Nedir ? Biberiye Rosmarinus Officinalis L. (Labiatae), ballıbabagiller familyasından iğneye benzeyen, 50-100 cm boylarında, çalı görünüşünde, ince yapraklı, daima yeşil kalan bir bitki türüdür. Biberiye Yağı’nın elde edilebilmesi için kokulu yapraklarından faydalanılır. İçeri..
139,00TL
Çam Terebentin Yağı Nedir ? Çam Terebentin Yağı, kozalakların gövdesinden ve iğneli yapraklarının işlemlerden geçmesi ile elde edilen özlerin, su buharı distilasyonu yöntemiyle paslanmaz çelik kazanlarda, en son yenilikleri içeren uygulamalarla ve konusunda profesyonel kişiler tarafından üreti..
99,00TL
Çay Ağacı Nedir ? Çay Ağacı Yağı, Tea Tree olarak adlandırılan bitkilerin yapraklarının Antiseptik etkisi nedeniyle geleneksel tıpta yıllar boyu kullanılmıştır. Günümüzde hala alternatif tıp içerisinde sıklıkla kullanılmakta olan yağlardan biridir. Özellikle eski zamanlarda sağlık ..
99,00TL
Çuha Çiçeği Tohumu Yağı nedir ? Akşam Çiçeği Yağı olarak da bilinen bu yağın diğer yağlardan ayrılan en temel özelliği ve şifalı tarafı içeriğindeki Gamma Linoleik Asittir. Bu yağ asidi nadir yağlarda görülen bir Omega 6 yağ asididir. Bunun yanında Onagraceae familyasında..
99,00TL
Hint Yağı Nedir ?Hint Yağı yüzyıllardır Hindistan'da kullanılan bir güzellik sırrıdır. Çok hızlı büyümesi nedeniyle Harika ağaç olarak da anılmakta olup anavatanı Hindistan olmakla beraber ülkemizde iklimi buna en uygun olan akdeniz bölgesinde özel olarak yetiştirilir. Tohumları bol miktarda Ri..
99,00TL
Kayısı Çekirdeği Yağı nedir ? Kayısı, yaprakları uzunca ve mızraksı, kenarları dişli, ucu sivri veya küttür. Çiçekleri beyaz veya pembe renkli olup, yapraklarından daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarımsı veya turuncu renkte eriksi bir yapıya sahiptir. Özellikle Gelenek..
99,00TL
Lavanta Yağı Nedir ? Lavanta Özellikle Akdeniz Bölgesi’nde ve süs bitkisi olarak yetiştirilir. Lavanta 100 cm kadar yükseklikte, çalı görünüşünde, yaprakları gümüş, çiçekleri ise koyu mor renkli bir bitkidir. Kuvvetli özel kokulu ve acı lezzetlidir. Lavanta Yağı lavanta çiçeklerinden su buharı..
99,00TL
Nar Çekirdeği Yağı nedir ? Nar (Punica Granatum) Ilıman iklim meyvesidir. Haziran temmuz aylarında kırmızı, nadiren beyaz çiçekler açan, kenarları tüylü yaprakları olan bir meyvedir. Ayrıca nar, kuvvetli bir kök sistemine sahip olan çok yıllık, 2-5 metre yüksekliğinde, çalı formunda bir ağaçtı..
99,00TL
Niaouli Yağı nedir ? Halk arasında “Geniş Yapraklı Kağıt Kabuğu” olarak da bilinen yaprak dökmeyen bir ağaç olan ve 20 metreye kadar uzayan Niaouli (Maleleuca Viridiflora) ağacının yapraklarından toplanan özlerin su buharı distilasyonu yöntemiyle paslanmaz çelik kazanlarda, en son yenilikleri ..
99,00TL
Okaliptüs Yağı Nedir ?Okaliptüs (Eucalyptus Globus) dünyanın en uzun boylu ağaçlarından olup Türleri Avustralya'nın ağaç florasında egemendir. Çoğu Avustralya'ya özgü olan, 700'den fazla Okaliptüs Ağacı mevcuttur ve bazı türler de Yeni Gine ve Endonezya gibi tropikal iklimlerde bulunur. Kıtanın nere..
99,00TL
Sedir Ağacı Yağı Nedir ?Sedir ağaçları yüksek rakımlı bölgelerde gelişen ve 40 metreye kadar büyüyebilen genellikle soğuk iklimli bölgelerde yetiştirilmektedir. Sedir Ağacı Yağı Sedir Ağaçlarının iğne, yaprak, kabuk ve meyvelerinden elde edilir. Bu ağaçlar yaprak dökmez ve kozalaklıdır. Sedir Ağac..
99,00TL
Tatlı Badem Yağı Nedir ?Tatlı Badem Yağı Badem ağacı olarak bilinen Prunus Dulcis ağacının meyvelerinden üretilmektedir. Badem Yağı çok iyi bir antioksidan olmak ile beraber A, B, E vitaminleri, Çinko, Magnezyum, Demir, Fosfor, Selenyum ve Kalsiyum açısından zengindir ve bu nedenle cildini..
99,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)