Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
350 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Hakkımızda İntense Keratin Eczanesi

Keratin Eczanesi Muhteşem Anadolu topraklarının yetiştirdiği eşsiz bitkilerin, en özel harmanların dan oluşan organik kozmetik ürünlerinin güvenilir markasıdır. Doğallığın verdiği saflığı ve temizliği, güneyde Toros dağlarında, kuzeyde yüksek yaylalardan derledik.

Organik olabilmek sadece bitkisel olmak demek değildir. Organik yetiştirme ilkelerine bağlı kalınarak yetiştirilen bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş olmak esastır. Tüm ürünlerimiz en ufak bir kuşkuya yer bırakmayacak derecede uluslararası sertifika kuruluşları tarafından belgelenmiş ürünlerdir. Bu belgelerin alınabilmesi için ürünlerin doğal ortamlarında yetişmesi, üretim takviminin kontrol edilerek sürecin sağlıklı yürütülmesi, üretim yapılan kaynak ve ekibin yeterliliği önem taşımaktadır. Tüm bu şartlara haiz ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de az miktarlarda doğal maddelere, sağlıksız katkılar ekleyerek tüketiciyi yanıltan kozmetik ürünler bulunmaktadır. Güzel kokular ve alımlı ambalajlama arkasına saklanan ürünlerden uzak durulmalıdır. Keratin Eczanesi olarak hedeflerimiz gerçek saf ve doğal saç bakımını ürünlerimiz vasıtası ile siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktır.

Keratin Eczanesi olarak vizyonumuz tabiattaki saklı kalmış doğallığı insan yaşamının hizmetine sunmak için çalışmaktır. Gittikçe doğallıktan uzak yaşamların pençesine düşen gelecek neslimizi sürdürülebilir doğal yaşama hazırlamaktır. Bu bizim en önemli misyonumuzdur. Tabiat tüm güzellikleri içinde barındıran büyük bir bahçedir. Ürünlerimiz en modern laboratuvarlarda en yetkin uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Organik bitki özlerinden ve yağlarından oluşan tüm ürünlerimiz, tabiatın tüm doğallığını yaşamanız için oluşturulmaktadır. Organik yaşam alışkanlıkları gelecek nesillerin kaliteli yaşam standartlarına açılan kapıdır. Tüm enerjimizle 3 yılı aşkın süredir sizler için doğallığı ve saflığı temin ediyoruz ve bundan sonra da temin etmeye devam ediyor olacağız.

    Ürünlerimizin laboratuvar ve analiz testleri Cosming Laboratuvar Bilgi Yönetim Eğitim Danışmanlık Koz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılmıştır.

    Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

    Satışa sunulan tüm ürünlerimiz ilgili bakanlıklara ürün bildirimleri yapılmış olup Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun bir şekilde üretim ve satışları sağlanmaktadır.

    Ürünlerimiz %100 yerli üretimdir.

    Özellikle formaldehit gibi zararlı kanserojen maddeler içermez.