Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
250 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Keratin Bakım Güvenlik Bilgisi ( 3D SECURE & SSL)

Güvenlik (3D Secure & SSL)

Ödemelerinizi yaparken maksimum güvenlik ve ödeme trafiğini sorunsuz şekilde sağlamak için “3D SECURE” kullanmaktayız. Ödemelerin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi vb. bilgiler İntense Keratin Eczanesi tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler doğrudan anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Bu bilgilerin aktarımı 256-bit SSL Şifreleme ile gerçekleşmektedir.

Web sitemizin SSL Sertifikasını Doğrulamak için Adres çubuğundaki Kilit simgesine tıklayabilirsiniz.

3D Secure Nedir?

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Master Card tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir. Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılması için geliştirilmiştir.

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise “SecureCode” isimleri verilmektedir.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.