Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
250 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünler için ilk olarak 0505 429 35 79 No'lu WhatsApp destek hattımızdan iade başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

İade Şartlarımız;

İade işlemlerinde kargo bedeli tarafımıza aittir.

İade'ler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır.

Ürünlerin teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade edeceğiniz ürünün orijinal kutusu ve/veya ambalajı bozulmuş (kutu ve/veya ambalaja herhangi koli bandı ve çeşitli yapıştırmalar yapılmış) ve yeniden satılabilecek durumda olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir leke, kir, çizik, kırılma, yırtılma, kullanma ve hasar varsa, Orijinal ambalajı kutu ve/veya kutu içerisindeki hediye, destekleyici kutu, kutucuk, köpük ve hava kabarcıklı poşetler eksikse iadeniz onaylanmayacaktır.

İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir. Eğer ürünlerde kullanım söz konusu ise iade onaylanmayacaktır.

İade işlemi onaylandıktan sonra Siparişinizin ödemesi kredi kartı ile yapıldı ise bedeli kredi kartınıza bankanızın yoğunluk durumuna göre en kısa sürede iletilecektir, Siparişiniz havale ile veya kapıda ödeme ile yapıldı ise tarafımıza ileteceğiniz banka hesabınıza ödemiş olduğunuz tutar 1-2 gün içerisinde iade edilecektir.