Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
350 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Keratin Bakım Fırsat Ürünleri (Kampanyalı Ürünler)

Keratin Bakım Fırsat Ürünleri (Kampanyalı Ürünler) -Evde Keratin Bakımı Ürünleri

Biberiye Yağı Nedir ? Biberiye Rosmarinus Officinalis L. (Labiatae), ballıbabagiller familyasından iğneye benzeyen, 50-100 cm boylarında, çalı görünüşünde, ince yapraklı, daima yeşil kalan bir bitki türüdür. Biberiye Yağı’nın elde edilebilmesi için kokulu yapraklarından faydalanılır. İçeri..
139,00TL
Çay Ağacı Nedir ? Çay Ağacı Yağı, Tea Tree olarak adlandırılan bitkilerin yapraklarının Antiseptik etkisi nedeniyle geleneksel tıpta yıllar boyu kullanılmıştır. Günümüzde hala alternatif tıp içerisinde sıklıkla kullanılmakta olan yağlardan biridir. Özellikle eski zamanlarda sağlık ..
99,00TL
Hint Yağı Nedir ?Hint Yağı yüzyıllardır Hindistan'da kullanılan bir güzellik sırrıdır. Çok hızlı büyümesi nedeniyle Harika ağaç olarak da anılmakta olup anavatanı Hindistan olmakla beraber ülkemizde iklimi buna en uygun olan akdeniz bölgesinde özel olarak yetiştirilir. Tohumları bol miktarda Ri..
99,00TL
Katkısız Keratin Serum – Saf Keratin Serum – Doğal Keratin:- Özellikle Fönden, Oryalden, Boyadan, Röfleden ve Ombre işleminden sonra yanan ve yıpranan saçlarınız için özel olarak üretilen ve sizlere kolaylık sağlayan damlalıklı veya sprey formundaki Saf Keratin&..
489,00TL
Hızlı Saç Uzatan ve Dökülme Önleyici Keratinli Dip Bakım Yağı:Keratinli Dip bakım Yağı özellikle içeriğinde bulunan buğday yağı ve ısırgan otu özleri sayesinde saçlarınızın dökülme ve yavaş uzama sorunlarını gidermek için özel olarak üretilmiştir.Ayrıca içeriğinde bulunan özellikle..
439,00TL
Gözenek Açıcı Saç Serumu İksiri:Gözenek Açıcı Saç Serumu İksiri dökülen ve yavaş uzayan saçlarınız için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde bulunan özellikle ardıç özü ve defne yaprağı özleri sayesinde saçlarınızın dökülmesini ve kepeklenmesini engelleyerek sa..
399,00TL
İntense Keratin Organik ŞampuanSaf Keratin içeren şampuanımız At Kuyruğu Bitkisi özleri ile hazırlanmıştır.İçeriğinde bulunan K, Flavanoid ve Slicalar Saç foliküllerinin ve saç derisini beslemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcıdır.Sıkça dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etk..
249,90TL
Lavanta Yağı Nedir ? Lavanta Özellikle Akdeniz Bölgesi’nde ve süs bitkisi olarak yetiştirilir. Lavanta 100 cm kadar yükseklikte, çalı görünüşünde, yaprakları gümüş, çiçekleri ise koyu mor renkli bir bitkidir. Kuvvetli özel kokulu ve acı lezzetlidir. Lavanta Yağı lavanta çiçeklerinden su buharı..
99,00TL
Niaouli Yağı nedir ? Halk arasında “Geniş Yapraklı Kağıt Kabuğu” olarak da bilinen yaprak dökmeyen bir ağaç olan ve 20 metreye kadar uzayan Niaouli (Maleleuca Viridiflora) ağacının yapraklarından toplanan özlerin su buharı distilasyonu yöntemiyle paslanmaz çelik kazanlarda, en son yenilikleri ..
99,00TL
Katkısız Keratin Serum – Saf Keratin Serum – Doğal Keratin:- Özellikle Fönden, Oryalden, Boyadan, Röfleden ve Ombre işleminden sonra yanan ve yıpranan saçlarınız için özel olarak üretilen ve sizlere kolaylık sağlayan damlalıklı veya sprey formundaki Saf Keratin&..
249,00TL
Dip Bakım Yağı + Beyaz Serum Gözenek Açıcı Saç İksiri - Hızlı Saç Uzatma:Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç diplerinizin en alt katmanlarına kadar yerleşir. Bu yüzden saç diplerinizde bulunan hücreler hava alamadığı g..
319,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)