Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
350 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Saf Keratin Bakım Setleri

Saf Keratin Bakım Setleri

Keratin Bakım Seti, Yanan Saç Bakım Seti:İntense Keratin Saf Keratin Serum yanan veya yıpranan saçlarınıza yapmanız gereken tedavi için gereken en önemli parçadır. İçeriğindeki Saf Keratin Proteinleri saçlarınıza hızlı bir şekilde nüfuz ederek saçlarınızın hasarlı bölgelerine ..
499,00TL
Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti:Genel olarak saçlarımızın yavaş uzamasının birkaç büyük nedeni vardır. Bunlardan en önemlisi saçlarımıza yaptırdığımız işlemlerden dolayı uçları devamlı kopan saçlarımızdır.Bir diğer sebebi ise farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerini..
549,00TL
Dip Bakım Yağı + Beyaz Serum Gözenek Açıcı Saç İksiri - Hızlı Saç Uzatma:Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç diplerinizin en alt katmanlarına kadar yerleşir. Bu yüzden saç diplerinizde bulunan hücreler hava alamadığı g..
319,00TL
Keratinli Onarıcı Full Set - Mega Keratin Seti:Bütün ürünlerimizi tek bir yerde toplayan Keratinli Onarıcı Full Setimiz saçlarınızın tüm saç problemlerine cevap vermesi için özenle bir araya getirildi.Saç dökülmesini engellemek için bitkisel formülasyon kullanılarak üretilen İ..
799,00TL
Keratinli Acil Bakım Seti:İntense Keratin Saf Keratin Serum yanan veya yıpranan saçlarınıza yapmanız gereken tedavi için gereken en önemli parçadır. İçeriğindeki Saf Keratin Proteinleri saçlarınıza hızlı bir şekilde nüfuz ederek saçlarınızın hasarlı bölgelerine adeta bir kemik..
249,00TL
Saf Keratinli Dökülme Seti:Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç diplerinizin en alt katmanlarına kadar yerleşir. Bu yüzden saç diplerinizde bulunan hücreler hava alamadığı gibi yeteri kadar beslenemez. Saf Ker..
399,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)