Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE - Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin derin üzüntüsü içerisindeyiz. - Afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Saf Keratin Bakım Setleri

Saf Keratin Bakım Setleri

Keratin Bakım Seti, Yanan Saç Bakım Seti:İntense Keratin Saf Keratin Serum yanan veya yıpranan saçlarınıza yapmanız gereken tedavi için gereken en önemli parçadır. İçeriğindeki Saf Keratin Proteinleri saçlarınıza hızlı bir şekilde nüfuz ederek saçlarınızın hasarlı bölgelerine ..
489,70TL
Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti:Genel olarak saçlarımızın yavaş uzamasının birkaç büyük nedeni vardır. Bunlardan en önemlisi saçlarımıza yaptırdığımız işlemlerden dolayı uçları devamlı kopan saçlarımızdır.Bir diğer sebebi ise farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerini..
749,60TL 689,90TL
Dip Bakım Yağı + Beyaz Serum Gözenek Açıcı Saç İksiri - Hızlı Saç Uzatma:Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç diplerinizin en alt katmanlarına kadar yerleşir. Bu yüzden saç diplerinizde bulunan hücreler hava alamadığı g..
419,80TL 389,80TL
Keratinli Onarıcı Full Set - Mega Keratin Seti:Bütün ürünlerimizi tek bir yerde toplayan Keratinli Onarıcı Full Setimiz saçlarınızın tüm saç problemlerine cevap vermesi için özenle bir araya getirildi.Saç dökülmesini engellemek için bitkisel formülasyon kullanılarak üretilen İ..
899,50TL
Keratinli Acil Bakım Seti:İntense Keratin Saf Keratin Serum yanan veya yıpranan saçlarınıza yapmanız gereken tedavi için gereken en önemli parçadır. İçeriğindeki Saf Keratin Proteinleri saçlarınıza hızlı bir şekilde nüfuz ederek saçlarınızın hasarlı bölgelerine adeta bir kemik..
349,80TL
Saf Keratinli Dökülme Seti:Farkında olmadan kullandığınız saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler saç diplerinizin en alt katmanlarına kadar yerleşir. Bu yüzden saç diplerinizde bulunan hücreler hava alamadığı gibi yeteri kadar beslenemez. Saf Ker..
549,70TL 499,90TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)