Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE - Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin derin üzüntüsü içerisindeyiz. - Afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

İntense Keratin Eczanesi Blog

26 Jan Saf Keratin Nedir ?
admin 1 9242
Sıvı Keratin Serum Nedir? Nasıl Kullanılır?Saç bakımında profesyonellerin yaptıkları konuşmalarda “keratin” kelimesiyle sıkça karşılaşırız. Saçın tüm ..
04 Jan Saç Bakım Önerileri ?
admin 0 2761
Sık sık yıkanan saçlarda kullandığınız şampuan en dikkat etmeniz gereken unsurdur. Kullanılan şampuanın kalitesini köpürmesi belirlemez. Gereğinden az..
02 Jan Hair Botox Saç Botoksu Nedir Nasıl Yapılır?
admin 0 5092
Saçlarımız gün içerisinde gerek hava şartları ve gerekse kişisel stres ve yorgunluklarımıza bağlı olarak birçok etkene maruz kalır. Bu süreçte saç dok..
01 Jan Ombreli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
admin 0 4022
Saça Ombre uygulaması günümüzde sık sık kullanılan ve saçlarınıza harika bir görünüm sağlayan saç modellerinden bir tanesidir. Bu işlemde saçlarınıza ..
15 Feb Oryalden Yanan Saç Bakımı ?
admin 0 16255
Oryal, saçın rengini açmada ve saçta bulunan boyayı temizlemede kullanılan bir kimyasal maddedir. Oldukça zehirleyici bir etkisi olan oryalin içeriğin..
02 Mar İntense Keratin Ürünlerimiz (Kısa Tanıtım)
admin 0 1875
İntense Keratin Ürünlerimiz Kısa Video Tanıtımı Merve Kutlu’nun Keratin onarıcı full set yani mega keratin setimizin kısa tanıtım videosu sizlerle. So..
15 Feb Hızlı Saç Uzatma – Hızlı Saç Uzatan Şampuan
admin 0 9782
Özellikle kadınların saç uzama süreçleri oldukça çetrefillidir. Hızlı saç uzatma konusunda kimi kadınların saçlarının çok hızlı bir şekilde uzadıkları..
15 Feb İnce Telli Saç Bakım Nasıl Olmalı ?
admin 0 12962
İnce Telli Saç Bakımİnce telli saçlar genellikle zor şekil alan ve normal şartlar altında dahi cansız görünebilen saçlardır. Bu tip saçlar sıklıkla ka..
15 Feb Boyadan Yanan Saçlara Çözüm ?
admin 0 11691
Boyama işlemi, saçın tamamına yeni bir renk vermek amacıyla kimyasal boyanın saçın tamamına uygulanmasıdır. Saç boyanırken uygulanan boyanın içerdiği ..
15 Sep Röfleli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
admin 0 10139
Röfleli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Röfle, saçın belirli bölgelerine 1-6 ton skalasında ara renkler uygulanması ile oluşturulan saç boyama stilidir. Bu..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)