Özellikle kadınların saç uzama süreçleri oldukça çetrefillidir. Hızlı saç uzatma konusunda kimi kadınların saçlarının çok hızlı bir şekilde uzadıklarından bahsederken duyarız ve saçlarımızın yavaş uzuyor olduğunu düşünerek nedenlerini sorgularız. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli husus her vücut farklı bir çalışma sistemi ile hücrelerine ileti sağlar ve tırnak uzaması, saç uzaması ve deri yenilenmesi gibi hadiseler kişiden kişiye farklılık gösterir.

Hızlı saç uzatma veya uzaması, genellikle içten gelen takviye ve desteklerle sağlanır. Bunun için başlıca bilinen kaynak ise biotindir. Vücutta hücresel reaksiyonlarla yerleşen biotin gıdalar ile birlikte temin edilebilen bir vitamindir. Bu nedenle hızlı saç uzatmak isteyenlerin beslenme düzenlerini değiştirmelerinde ve sağlıklı bir beslenme programını izlemelerinde büyük fayda var.

Saçın uzamasında büyük rol oynayan diğer etmen ise keratindir. Keratin, vücutta doğal olarak üretilen ancak çeşitli nedenlerle üretimi azalabilen veya saçlarda gücünü kaybedebilen bir proteindir. Keratin de harici yollarla vücuda takviye edilebilmekle beraber özellikle saç bakımında keratin desteği sağlamak saçın hızlı uzaması ve dökülmelerinin durması için çok önemlidir.

Kırıkları Ve Kurumayı Durdurun Saçlı derimiz bir bahçe gibi görülecek olursa bu bahçe susuz ve bakımsız kaldığında yetişen bitkiler yani saçlarımız da bakımsız ve güçsüz olacak hatta solmaya yüz tutacaktır. Bu anlamda saçlı deriyi ve saçları temiz tutmak, organik ve doğal yollarla beslemek, saçın ihtiyacı olan aminoasit, multivitamin, yağ ve keratini sağlamak saçın uzamasını sağlıklı kılacak ve güçlendirecektir.

Biz Keratin Eczanesi ailesi olarak profesyonel dermatologlarımız ile birlikte saçın hızlı uzamasını sağlayan özel bir formül ile geliştirdiğimiz keratinli şampuanımızı hızlı saç uzatma için sizlere sunuyoruz.

İntense keratin şampuan tamamen doğal içeriğindeki at kuyruğu bitkisi, B vitamini, amino asitler ve yoğun saf keratin ile saçın hem hızlı uzamasını sağlar hem de saçları canlandırır. Ayrıca saçlı deride oluşan kuruluğu ortadan kaldırarak, yeni saç köklerinin oluşmasına ve saç dökülmesinin engellenmesine katkı sağlar.

Hemen Şimdi Saçlarınızı yapısı, son durumu ve yapılan işlemlere göre en doğru ürün ve bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyininiz. iletişim sekmesinden veya Whatsapp: 0505 429 35 79 7/24 destek alabilirsiniz.