Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
250 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Sıkça Sorulan Sorular İntense Keratin Eczanesi

Soru: Ürünlerinizin Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi platformlarda satışı var mı ?

Cevap: Evet. Ürünlerimizin Türkiye içerisinde faaliyet gösteren alışveriş platformlarında ayrıca satışları mevcuttur.


Soru: Ürünlerinizde Kimyasal, Formaldehit veya Benzeri İnsan Sağlığına Zararlı Maddeler İçeriyor Mu?

Cevap: Hayır. Bütün ürünlerimiz saf, doğal ve organiktir. Ürünlerimiz DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, GMO, Paraben, Silikon, Petrokimya, Üre ve Tuz İçermez. Organik içerikli olup, Saf Keratinli, Onarıcı ve Besleyici özelliklere sahiptir.


Soru: Ödeme Yaparken Kredi Kartına Taksit Seçeneği Var mı ?

Cevap: Maalesef kozmetik ürünlerde mevcut yasalar gereği taksitlendirme kısıtlanmıştır. Fakat taksitli ödeme işlemi için kartınızla tek çekim yaparak ve sonrasında bankanız ile iletişime geçerek bankanızın uyguladığı taksitlendirme seçeneklerini kullanmanız mümkündür.


Soru: Ürünlerinizi Kimler Kullanabilir ?

Cevap: Ürünlerimiz tüm yaş grupları için bay bayan herkesin kullanımına uygundur ve hiçbir sakıncası yoktur. Aynı zamanda hamilelikte veya hamilelikten sonra ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin tüm testleri yapılmıştır. Belgelerimiz kısmından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Soru: Ürünlerinizin saçları düzleştirme etkisi var mı ?

Cevap: Hayır. Bütün ürünlerimizde saf keratin bulunmaktadır. Fakat saçları düzleştirme işleminde kullanılan kimyasal ürünler (formaldehit v.b.) insan sağlığına zararlı olduğu için bizim ürünlerimiz içeriğinde bulunmamaktadır. Ürünlerimizin ana özelliği bu tip işlemlerden sonra ve açıcı gibi işlemlerden sonra yanan ve yıpranan saçları onarmak dökülmesine engel olmaktır.


Soru: Ürünlerinizi Hangi Kargo Firması İle Gönderim Sağlıyorsunuz ?

Cevap: Ürünlerinizi Aras Kargo ve Sürat Kargo ile hızlı gönderi olarak sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.


Soru: Kapıda Ödeme Ve Kapıda Taksitli Ödeme İmkanımız Var Mı ?

Cevap: Evet. Ürünlerin teslimatı sırasında ödemelerinizi ister nakit isterseniz kredi kartınız veya banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Taksitli ödeme işlemi için önce kartınızla tek çekim yaparak ve sonrasında bankanız ile iletişime geçerek bankanızın uyguladığı taksitlendirme seçeneklerini kullanmanız mümkündür.


Soru: Kampanya ve indirimlerinizden nasıl haberdar olabilirim ?

Cevap: Kampanya veya indirimlerden anında haberdar olabilmek için E-Bültenimize kayıt olabilirsiniz. Sitemize üye olarak bu bilgilendirme mesajlarımızı ayrıca alabilirsiniz. Aynı zamanda @keratineczanesi sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanya ve indirimlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.


İpucu : Daha fazla bilgi almak ve varsa diğer sorularınız için bizlere Whatsapp destek hattımızdan ( 0505 429 35 79 ) ulaşabilir veya info@intensekeratin.com mail adresimize E-Mail gönderebilirsiniz.