Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
250 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA - HER ALIŞVERİŞTE PUAN KAZANIN ve DİLEĞİNİZ GİBİ KULLANIN - WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Çam Terebentin Yağı

Whatsapp İle Sipariş
0505 429 35 79
7/24 İletişim
info@intensekeratin.com

Çam Terebentin Yağı’nın Cilde Nasıl Uygulanır ?

Aynı oranda sabit bir yağ ile Haftada 2 defa parmak uçları ile uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Çam Terebentin Yağı Saça Nasıl Uygulanır ?

Aynı oranda bir sabit yağ ile Haftada 2 defa parmak uçları ile saç diplerine friksiyon yaparak uygulanır. 30 dakika sonra şampuan ile durulanır. 250 ml Şampuan içerisine 15-20 damla Çam Terebentin Yağı karıştırılarak da kullanılabilir.

Çam Terebentin Yağ’ının Sağlık ve Yaşam Alanlarında Nasıl Kullanılır ? Çam Terebentin çok güçlü antibiyotik özelliklere sahiptir. O yüzden ağrı kesici ve idrar söktürücü olarak ayrıca kullanılmaktadır.

Doğal bir detoks maddesi olduğundan limon ile karıştırılarak tüketilebilir. Böylelikle sindirim kolaylaşır, vücutta bulunan toksinler ve ödemler atılmış olur. Mikroplarla savaşmaya yardımcı olur bağışıklık sistemini de güçlendirir.

Ayrıca astım, idrar yolu enfeksiyonları, hemoroit, romatizma, şeker hastalığı ve grip tedavisinde de kullanılabilir.

Ev (Yaşam Alanı); Çam Terebentin Yağını orantılı bir şekilde su ile karıştırarak kendinize özel temizlik ürünleri oluşturabilirsiniz. Yaptığınız bu karışımı evinizim tüm alanlarını temizlemek için kullanabilirsiniz. Böylelikle Sinek, böcek ve haşerelerin evinizden uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Koku İçin; Bir miktar su ile karıştırarak difüzör veya buhurdanlık ile kullanabilir ve yaşam alanızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Ayrıca yastık başına ve yakanıza 1-2 damla damlatabilirsiniz.

Öneri: Uçucu yağlar yapıları itibariyle hava ile temas ettiklerinde uçmaya başlayacaktır. Bu sebeple ürünün ağzını açık bırakmayınız.

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ürün teslimatlarımızda Sürat & Aras Kargo Firması kullanılmaktadır. Genel olarak Türkiye'nin Batı Kesimi'ne 1 gün ilçelerine ise 2 gün, Doğu Kesimine ise 2 ila 4 gün içerisinde ürünlerinizin teslimatı sağlanır. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.

Bütün siparişlerin gönderimi aynı iş gününde sağlanmaktadır. Hafta içi Saat 16.30 'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cumartesi günü saat 13.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü verilmiş olarak kabul edilir. Bayram ve resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

Ürünler sadece siparişin verildiği adreste siparişi veren kişiye teslim edilir.

Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 3 gün içerisinde teslim alınması gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Sipariş İptali
Siparişinizin iptali için info@intensekeratin.com E-Mail adresine sipariş numaranız ile birlikte E-Mail gönderebilirsiniz. Aynı zamanda 0505 429 35 79 No'lu WhatsApp destek hattımızdan da bize bilgilendirme yapabilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri iade edebilmeniz için kutusunun bozulmasına sebep olmadan ve ürünleri kullanmadan size gönderilmiş orjinal ambalajı ile varsa yanında aksesuarları ya da hediyesi ile birlikte teslim almış olduğunuz gibi ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren maksimum (7 gün) içerisinde kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

İade ve değişimleriniz için geri gönderilerinizin kargo ücretleri alıcı kişi karşılar. Siparişlerinizi teslim alırken öncelikle kargonuzun tahrip ve deforme olmamış olmamasına bakınız. Unutmayın ki bu kontrolü gerçekleştirmeden kargonuzu teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu beyan etmiş sayılırsınız.

Deforme olmuş olduğunu düşündüğünüz siparişlerinizi lütfen kargo firmasının personelinin önünde kargonuzu açarak tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade ediniz.

www.intensekeratin.com’dan satın almış olduğunuz ürünler için iade ve değişim süreci maksimum 14 gündür. 14 günü geçen iade ya da değişim ürünleriniz maalesef kabul edilmeyecektir.

14 gün içerisinde tarafımıza gönderilen iade ya da değişim ürünlerinin bedelleri 14 gün içinde tarafınıza iade edilir. Kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli yapılan alışverişlerde tarafımızdan hesabınıza ya da kredi kartınıza iade yapılmış olmasına rağmen artı bakiye olarak göremeyebilirsiniz. Bu durum tamamen bankanızdan kaynaklanan bir durumdur. Bu konuyla ilgili bankanızın müşteri hizmetleri departmanından yardım istemenizi öneririz.

Tüm iade şartlarının kabulü için; üründe ve ambalajında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip kısacası ürünün görünümüne ve kullanımına engel oluşturabilecek tüm sorunlar için teslim ve iade hallerindeki farklılıklardan ötürü www.intensekeratin.com tarafından iade kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak kullanıcıya geri gönderilecektir.